12 stycznia 2026 r.

Wczoraj na drodze wojewódzkiej nr 986 w Szufnarowej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Osobowy volkswagen zjechał z jezdni do przydrożnego rowu i dachował. Jedna osoba trafiała do szpitala. W rozwinięciu zdjęcia z wypadku.

wypadek w szufnarowej

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia ustalili, że 20-letni kierujący volkswagenem, jechał w kierunku Ropczyc. W Szufnarowej, na drodze wojewódzkiej nr 986 najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. Samochód wpadł do przydrożnego rowu, po czym uderzył w drzewo, a następnie dachował.

Na skutek zdarzenia do szpitala trafiła pasażerka. Kierowca oraz drugi pasażer nie doznali obrażeń.

Kierujący volkswagenem mieszkaniec powiatu krośnieńskiego był trzeźwy. Czynności w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Strzyżowie.

 

Źródło: podkarpacka.policja.gov.pl

 

Dodaj komentarz

Śledź nas

Ostatnie komentarze

Newletter

Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl,
Korzystanie z Portalu oznacza akceptacją Regulaminu portalu oraz Polityką prywatności RODO