Dancingi · Dyskoteki · Kino i Teatr · Koncerty · Pokazy · Promocje · Polityka · Sport · Spotkania · Wystawy · Zabawy
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Glinik Zaborowski, 09-10-08-2014
PLAN SOBOTA
Godzina 9:00
T1 - LL - towarzyski 60 cm zwykły, art. 238.2.1
Godzina 10:00
T2 - LL - towarzyski 80 cm zwykły, art. 238.2.1
Godzina 11:40
1 - L - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1
Godzina 13:00
2 - L1 - zwykły art. 238.2.1
Godzina 13:50
3 - L - na styl jeźdzca, Egzaminacyjny
Godzina 15:00
4 - P/P1 - dwufazowy art. 274.5.6
Godzina 16:40
5 - N/N1 - dwufazowy art. 274.5.6
Godzina 17:45
6 - C - zwykły, art. 238.2.1
Zawody Regionalne w skokach przez przeszkody
Glinik Zaborowski, 09-10-08-2014
LISTY STARTOWE
Godzina 9:00
T1 - LL - towarzyski 60 cm zwykły, art. 238.2.1 (09-08-2014)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Bridge Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce
2 Belladona S Frajtkova Natalia JFOPK Presov
3 Zefar Głusiec Julita SJ Poniatowa
4 Ellen Grey Idzik Teresa niezrzeszona
5 Zefar Głusiec Julita SJ Poniatowa
6 Bagira Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta
7 Ajaime Futera Agnieszka
8 Laguna Piszcz Aleksandra UKJ Boska Dolina
9 Milton "S" Kovalova Ewa JFOPK Presov
10 Laguna Piszcz Aleksandra UKJ Boska Dolina
11 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice
12 Karat Wołkanowska Aleksandra UKJ Boska Dolina
13 Aragon Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce
14 Karat Wołkanowska Aleksandra UKJ Boska Dolina
15 Aragon Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce
Godzina 10:00
T2 - LL - towarzyski 80 cm zwykły, art. 238.2.1 (09-08-2014)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Cassal Palmowska Natalia
2 Fantaco Sabolova Jana
3 Cassal Palmowska Natalia
4 Bridge Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce
5 Samir Bednarz Marta WKJ Lublin SJ Wieza Dominów
6 Bridge Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce
7 Samir Bednarz Marta WKJ Lublin SJ Wieza Dominów
8 Belladona S Frajtkova Natalia JFOPK Presov
9 Belladona S Frajtkova Natalia JFOPK Presov
10 Ajaime Futera Agnieszka
11 Ellen Grey Idzik Teresa niezrzeszona
12 Ajaime Futera Agnieszka
13 Ellen Grey Idzik Teresa niezrzeszona
14 Ratina K Gwiazdowska Ewa WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
15 Bagira Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta
16 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice
17 Bagira Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta
18 Lisy Kollar Danel Parkur Team Kosice
19 Milton "S" Kovalova Ewa JFOPK Presov
20 Laguna Piszcz Aleksandra UKJ Boska Dolina
21 Milton "S" Kovalova Ewa JFOPK Presov
22 Santana Fiuk Ewelina WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
23 Gama Nierada Dominika
24 Santana Fiuk Ewelina WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
25 Gama Nierada Dominika
26 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice
27 Constance Hankova Klaudia
28 Armon Juan Runakova Sarah Parkur Team B.V Kosice
29 Exodus Palmowska Natalia
30 Coco Chanel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice
31 Exodus Palmowska Natalia
32 Datiezar Michaela Podolakova Słowacja
32 Rolando Kołodziej Paulina Leśna Wola
33 Haris Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
Godzina 11:40
1 - L - dokładności bez rozgrywki art. 238.1.1 (09-08-2014)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Lordanz Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
2 Bukefal Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce
3 Lordanz Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
4 Constance Hankova Klaudia
5 Coco Chanel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice
6 Constance Hankova Klaudia
7 Coco Chanel Juhasowa Simona Parkur Team BV Kosice
8 Einstain Palmowska Natalia
9 Haris Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
10 Einstain Palmowska Natalia
11 Rolando Kołodziej Paulina Leśna Wola
12 Ratina K Gwiazdowska Ewa WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
13 Cadja Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
14 Fantaco Sabolova Jana
15 Cadja Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
16 Bourbon Czuba Anna WKJ Lublin
17 Baby Love Dyga Jagoda (JM.1998) KJ Leśna Wola
18 Avignon Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta
19 Delawar Mostrąg Anna WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
20 Papilon 49 Podolakova Michaela JK Noxwel
21 Dagobert Stasiuk Wojciech (JM.1995) WKJ Lublin SJ Krupiec
22 Almon Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce
23 Johny Walker Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
24 Bruksela Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
25 Afraid To Lose Pakosz Natalia WKJ Lublin
26 Johny Walker Kolano Anna WKJ Lublin
27 Nikolka Sławomir Szlachta KJ Equistro Wierzawice]
Godzina 13:00
2 - L1 - dzwykły art. 238.2.1 (09-08-2014)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Arkadia Sibal Michal Slovak Jumping Academy
2 Papilon 49 Podolakova Michaela JK Noxwel
3 Delawar Mostrąg Anna WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
4 Baby Love Dyga Jagoda (JM.1998) KJ Leśna Wola
5 Bukefal Koprivnak Juraj Koprivnak Rafajovce
6 Larissa Antoszak Paweł LKJ Klikowa
7 Doloni h Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
8 Ikar Boś Bartosz WKJ Lublin SJ Karino
9 Doloni h Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
10 Soberano Boś Jonasz WKJ Lublin SJ Karino
11 Argento Kołodziej Agnieszka Szwadron Niepołomice
12 Late Night Mękal Magdalena
13 Porto R Musiał Kamil (Mł.1999) JKS Pogórze
14 Asterix Palmowska Natalia
15 Marshal "S" Scurkova Dominika
16 Galla Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze"
17 Capitta Wajda Edyta (JM.1997) UKJ Fort
18 Dumka Wajda Małgorzata UKJ Fort
19 Aidane "S" Sibal Michal Slovak Jumping Academy
Godzina 13:50
3 - L - na styl jeźdzca, Egzaminacyjny (09-08-2014)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Avignon Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta
2 Avignon Kania Sylwia SJ Baskil FaMaGusta
Godzina 15:00
4 - P/P1 - dwufazowy art. 274.5.6 (09-08-2014)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Celt Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
2 Satyra M Czuba Anna WKJ Lublin
3 Arkadia Sibal Michal Slovak Jumping Academy
4 Narcottin Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze"
5 Larissa Antoszak Paweł LKJ Klikowa
6 Ikar Boś Bartosz WKJ Lublin SJ Karino
7 Soberano Boś Jonasz WKJ Lublin SJ Karino
8 Corlands Blue Drozd Beniamin (JM.1998) Leśna Wola
9 Argento Kołodziej Agnieszka Szwadron Niepołomice
10 Arista Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
11 Forever Bylinowska- Uchwat Maja JKS "Pogórze"
12 Elita Medygrał Monika (J.1993) KJ Leśna Wola
13 Ares Medygrał Zuzanna (JM.1998) Leśna Wola
14 Late Night Mękal Magdalena
15 Uria Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
16 Hybris Osińska Katarzyna WKJ Lublin SJ Krupiec
17 Asterix Palmowska Natalia
18 Marshal "S" Scurkova Dominika
19 Dagobert Stasiuk Wojciech (JM.1995) WKJ Lublin SJ Krupiec
20 Chapeau Bas Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
21 Capitta Wajda Edyta (JM.1997) UKJ Fort
22 Dumka Wajda Małgorzata UKJ Fort
23 Afraid To Lose Pakosz Natalia WKJ Lublin
24 Bruksela Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
25 Bourbon Czuba Anna WKJ Lublin
26 Aidane "S" Sibal Michal Slovak Jumping Academy
27 Galla Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze"
28 Santa Bajou k Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
Godzina 16:40
5 - N/N1 - dwufazowy art. 274.5.6 (09-08-2014)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Santa Bajou k Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
2 Arista Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
3 Hybris Osińska Katarzyna WKJ Lublin SJ Krupiec
4 Ares Medygrał Zuzanna (JM.1998) Leśna Wola
5 Elita Medygrał Monika (J.1993) KJ Leśna Wola
6 Corlands Blue Drozd Beniamin (JM.1998) Leśna Wola
7 Elegant Czuba Anna WKJ Lublin
8 Nicolka Knazikova Magdalena Slovak Jumping Academy
9 Shakira Palmowska Natalia
10 Uria Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
11 Enjoy Pelc Milena (JM.1995) KJ "LEŚNA WOLA"
12 Johny Walker Stasiuk Wojciech (JM.1995) WKJ Lublin SJ Krupiec
13 Ronceval B Tarabova Lucia Slavia UWLF Kosice
14 Donatello Uchwat Katarzyna JKS "Pogórze"
15 Chafir Uchwat Sławomir JKS "Pogórze"
16 Ulisses Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
17 Jastine Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
18 Celt Stachyra Natalia WKJ Lublin SJ Kapriola Choiny
Godzina 17:45
6 - C - zwykły, art. 238.2.1 (09-08-2014)
L.p. Nazwa konia Zawodnik Klub
1 Jastine Kufel Artur WKJ Lublin SJ Krupiec
2 Ulisses Wójtowicz Tomasz WKJ Lublin SJ Zawieprzyce
3 Ronceval B Tarabova Lucia Slavia UWLF Kosice
4 Johny Walker Stasiuk Wojciech (JM.1995) WKJ Lublin SJ Krupiec
5 Enjoy Pelc Milena (JM.1995) KJ "LEŚNA WOLA"
6 Shakira Palmowska Natalia
7 Nicolka Knazikova Magdalena Slovak Jumping Academy
8 Elegant Czuba Anna WKJ Lublin
O mieście Strzyżów |
Historia miasta Strzyżów |
Atrakcje Turystyczne |
Gminy Powiatu |
Lokalizator i MAPA |
Atrakcje Przyrodnicze |
Sport, Turystyka |
Znane osobistości |
Czy parking na rynku w Strzyżowie powinien być płatny? |
APRICOT DAILY - Wytrawny, owocowy drink na wieczór 40 ml wódki 20 ml apricot brandy 10 ml soku cytrynowego bitter lemon do uzupełnienia Wszystkie składniki, oprócz bitter lemon, oraz kos... Więcej |
pn | wt | śr | cz | pt | sb | nd |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Organizujesz imreze, wystawę lub promocję? Dodaj wpis i wypromuj wydarzenie!
O strzyzowiak.pl | | Reklama w Strzyzowiak.pl | | Prawa autorskie | | Patronat medialny | | Współpraca z mediami | | Pomoc (FAQ) | | Redakcja i kontakt |
Copyright ©2009-2014 strzyzowiak.pl, |
||||||